Przeczytaj!

Jaki masaż dla aktywnych fizycznie?

Dla osób, które czynnie – zawodowo oraz hobbystycznie uprawiają sporty, zwłaszcza intensywne i wysiłkowe masaż powinien stać się regularną, cykliczną częścią treningów traktowaną jako fizjoterapeutyczny zabieg między-treningowy lub powysiłkowy.

Nasz gabinet masażu oferuje rewitalizujące masaże w Bielsku wszystkim sportowcom i entuzjastom wysiłku fizycznego. Takim osobom zalecamy masaż częściowy – odcinkowy, gdyż skupia się on przede wszystkim na tych partiach mięśni, które narażone były na wzmożony wysiłek.

Rekomendujemy zarówno masaż klasyczny, jak i relaksacyjny, do których zwykle wykorzystuje się naturalne oleje o m.in. rozgrzewających lub rozluźniających właściwościach, a także drenaż limfatyczny.

Rewitalizacja po wysiłku, jaką stanowi masaż, niweluje negatywne efekty przetrenowania, takie jak: zakwasy, skurcze i napięcia mięśniowe uniemożliwiające wzrost formy, przynosi ulgę przeciążonym stawom, a także wpływa na efektywniejsze przygotowanie organizmu do kolejnych wysiłków fizycznych.

Zapraszamy do Studia Masażu Sunrise wytrenowanych i przetrenowanych Panów po chwile wytchnienia – z pożytkiem dla mięśni!